آموزش خیاطی انلاین در امل

آموزش خیاطی انلاین در امل

آموزش خیاطی انلاین در امل | مرکز آموزشی خیلطی و صنایع دستی ترنم آمل با مدیریت لیلی کامیابی که از سال 1383 آغاز به کار نموده است .

هدف اصلی ما در ترنم ، ارائه بهترین متدها و روشهای بروز برای کار آموزان عزیز می باشد . تمام اموزشهای ما براساس ورود کارآموز به بازار کار می باشد . در این مجموعه شما آموزش تخصصی و فوق تخصصی انواع لباس عروس ، لباس شب ، نازک دوزی و ژورنال شناسی را فرا میگیرید …

شماره تماس :

01143271800  –  09114701588

آدرس :  آمل

جهت مشاهده آدرس سایت رو تصویر زیر بزنید :

آموزش خیاطی انلاین در امل

آموزش خیاطی انلاین در امل

چرا شمال نیاز
نیازمندی شمال نیاز با سئو عالی برای شما عزیزان فایی را به وجود آورده است تا در سرعت بالا در صفحه اول گوگل قرار گیرید .

پس از سالها فعالیت در امور تبلیغات تصمیم گرفته ایم تا راهنمای شما باشیم .

هر چند درج آگهی در فضای مجازی محدودیت‌های نشریه مکتوب را ندارد و همواره توصیه می‌کنیم قبل از پرداخت هرگونه وجه از هویت و اصالت آگهی ‎‌دهنده اطمینان حاصل کنید، اما شعار ما تغییر نکرده است . ما برای اطمینان شما آگهی‌های درج ده را بصورت شهر به شره درج می کنیم تا نیاز خود در هر شهر را متناسب پیدا نمایید .

قوانین تابع
کلیه قوانین مسئولیت های مرتبط با درج آگهی بر عهده آگهی دهنده می باشد و تیم شمال نیاز هیچ دخالتی در این امر ندارد .

درج آگهی
برای درج آگهی  ، شما می توانید در سایت شمال نیاز گهی مربوط به کسب و کارتان (آگهی استخدام – آگهی ملک – آگهی خودرو) را   ثبت کنید. اگر خدمات خاصی می دهید، اگر مغازه یا فروشگاه دارید یا اگر قصد فروش محصولات خود را دارید، تبلیغات در شمال نیاز یک فرصت عالی برای شماست تا پول بیشتری دربیاورید.

در این جا می توانید به فعالیت های تجاری خود بپردازید و آنرا به دیگر شهروندان معرفی نمایید. درصورتیکه می خواهید کالا و خدمات خود را در کمترین زمان به دیگران معرفی نمایید، فقط کافیست یک اطلاعیه در شمال نیزا بزنید.